Bağlıca Mah. Etimesgut/Ankara

0553 072 45 51

MARKANIZIN
ALGISINI BİRLİKTE OLUŞTURALIM!

Marka ismi bulma, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, marka tescil, patent aşaması...
Tüm detaylarda size en iyi hizmeti sunmak
için buradayız.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI VE SÜREÇ

4 Adımda Kurumsal Kimlik Tasarımı

1

MARKA İSMİ BULMA

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetimizde firmalarımıza sıfırdan başlayan firmalar için marka ismi bulma konusunda destek sağlıyoruz. Tarafınızdan edindiğimiz bilgilerle oluşturduğumuz 4 adet marka ismini alanınızda tescillenmemiş olmasına özen göstererek size sunumunu gerçekleştiriyoruz.

2

LOGO VE SLOGAN OLUŞTURMA

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetimizde firmalarımızın bulunan marka ismine ve firmanın yapısına ve beklentilerine uygun olarak logo tasarımları ve sloganlar oluşturmaktayız. 4 adet logo tasarımı ve 2 adet slogan tarafınıza sunulur. Revize ve onay aşaması ile markanızın logosunun baskı ve dijitalde gerekli tüm dosyaları tarafınıza teslim edilir.

3

DİĞER KURUMSAL ÖGE TASARIMLARI

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetimizde firmalarımıza ihtiyaçlarına yönelik kurumsal argümanları da tasarlamaktayız. Cepli dosya, kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, not blok tasarımı, insert tasarımı... Fuar için gerekli olabilecek bilboard, afiş, örümcek stand tasarımı gibi her firmanın ihtiyacına özel kurumsal kimlik ögelerini belirleyerek ihtiyaca yönelik olan bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

4

MARKA PATENT/TESCİL SÜRECİ

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetimizin son aşaması marka tescil sürecidir. Bulunan marka isimi ve tasarlanan logodan sonra yapılması gereken ilk şeylerden biri marka tescil süresini başlatmaktır. Marka haklarının korunması ve taklitlerden korunmak için en gerekli aşamalardandır. Sizlere bu konuda da yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Yıllardır bir çok firma bizimle markalaştı? Peki firmalarımıza hangi konularda destek olduk?

Logo Tasarımı

Logo tasarımı bir firmanın en önemli unsurudur. Logo tasarımını önemseyen firmalar markalaşma yolunda ilk adımı atmış demektir. Firmalarımıza profesyonel logo tasarımı hizmetimiz konusunda destek olarak yeni bir markaya imza atmaktan çok büyük keyif alıyoruz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit tasarımı hizmetimiz ile firmalarımızı ulaşılabilir olmasını ve bağlantılarının güçlü kalmasını sağlıyoruz. Kurumsal kartvizit tasarımı firmanızı temsil ederken aynı zamanda firmanızdan insanlara ilk izlenimi sunar. Profesyonel kartvizit tasarımı hizmetimiz ile rakiplerinizden sıyrılarak ilk tanışmada akılda kalın.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı gibi çok sayfalı dizgi işlerinde de firmalarımıza destek olmaktayız. Menü tasarımı, dijital katalog tasarımı ve baskı için katalog tasarımı, dergi ve bir çok dizgi işinde, firmalarımıza hem tasarım hem baskı desteği sunmaktayız.

Fuar Tasarımları

Firmalarımız markalarını oluşturduktan sonra da peşlerini bırakmıyoruz. Büyüme yolculuğundayken katıldıkları fuarlar ve ziyaretlerin firmalarımız için çok değerli olduğunu biliyoruz. Fuar katalogu, bilboard, afiş, stant tasarımı gibi bir çok konuda destek sağlayarak kurumsallıklarını korumalarına yardımcı oluyoruz.

Dijital Tasarımlar

Firmalarımıza dijital platformlarda ihtiyaçları olan rgb destekli görsel tasarım çıktıları konusunda da hizmet sunmaktayız. Youtube, Instagram, Facebook, Amazon, Etsy, Trendyol vb gibi tüm dijital platformlar konusunda yüksek tecrübemizle gerekli dijital görselleri de oluşturmaktayız.

Web Sitesi

Web sitesi konusunda genel site içeriğimizde daha detaylı bulabileceğiniz Web Site Tasarımı hizmetimizle firmalarımızın dijitalde iz bırakmalarını sağlıyoruz. Web site tasarımı hizmetimizle siz de profesyonel kurumsallığı yakalayın!

REFERANSLAR

Bizimle markalaşarak büyüyen firmalardan biri de sizin firmanız olsun!

Markalaşma Yolunda İlk Adımınızı Atın

Biliyoruz ki tüm firmaların ortak bir amacı var. Marka bilinirliğini sağlamak ve para kazanmak. Profesyonel bir kurumsal kimlik tasarımı ile akılda kalıcılığı yakalamanız için tüm tecrübelerimizi sergiliyoruz. Markalaştırdığımız bazı firmalarımızı görmek için tıklayın.

İncele

Bize Yazın

Detaylı bilgi için formu doldurunuz.