Bağlıca Mah. Etimesgut/Ankara

0553 072 45 51

BENZERSİZ OLUN!

Tanıtım filmi çekimlerimiz ile sizleri rakiplerinizden ayıracak ve tanıtımlarınızı güçlendirecek o filme hemen sahip olun!

TANITIM FİLMİ VE SÜREÇ

4 Adımda Tanıtım Filmi

1

İsteklerin Anlaşılması

Müşterilerimizle yapılan görüşmeler sonucu öncelikle isteklerin tam olarak algılanması çok önemlidir. Tanıtım filmi türleri birbirinden farklılık gösteren çok geniş kapsamlı bir konudur. Firmanın neye ve nasıl bir tanıtım filmine ihtiyacı var öncelikle bunu belirlemek süreci kolaylaştıracaktır.

2

Senaryo Yazımı

İstekler doğrultusunda firmanın yapısına, vizyonuna ve misyonuna uygun senaryo yazımı tarafamızca gerçekleştirilir. Senaryo aşamasında manken mi kullanılacak, dış ses ile seslendirme mi yapılacak veya çekim esnasında ses kayıtlarına mı ihtiyaç olacak gibi soruların cevaplarını da vermiş oluruz. Firmada yetkili kişi ile görüşmeler sonucu senaryo onaylandıktan sonra adım 3'e geçilir.

3

Çekim

Çekim tarihi ve zamanı senaryo yazımından hemen sonra planlanır. Tanıtım filmi çekimleri planlanan takvim ve mekan doğrultusunda gerçekleşir.Bazı tanıtım filmleri studyo içinde çekilebilirken bazı tanıtım filmleri içinse müşterinin yerine veya uygun olan baska bir ortama gitmek gerekebilir.

4

Kurgu&Montaj

Post prodüksiyon aşamasına geçtiğimiz zaman planlanan senaryo doğrultusunda tanıtım filmi montajı yapılır. Seslendirme veya kayan yazılar... Filminizin son aşaması olan Montaj aşamasında eklenerek tarafınıza sunulur. Onaylanan tanıtım filmi için istenilen çözünürlük ve boyutta çıktılar tarafınıza teslim edilir.

Tanıtım filmi hizmetimizde çekim süresi, projenin karmaşıklığına, içeriğin uzunluğuna ve kullanılan ekipmanlara bağlı olarak değişir. Kısa bir tanıtım filmi için çekimler birkaç saat sürebilirken, daha büyük ölçekli projeler için çekim süresi birkaç gün veya daha uzun olabilir.

Tanıtım filmi hizmetimizi tüm dijital platformlara uygun formatta montajlayabiliyoruz. Etsy, Amazon, Trendyol, Youtube vs gibi bir çok platforma özel ebatlandırmalar yapabiliyoruz. Çekim kalitemiz 1080p'den 4K'ya kadar geniş aralıktadır. Burada önemli olan nokta sizin nerede nasıl yayınlamak istediğinizdir.

Tüm tanıtım filmleri  ve video çekimleri için senaryo tarafımızca yazılır ve çekim sürecine girer.

Video çekimi hizmetimizde 360 derece ürün videosundan,stopmotion, reels çalışmalarına kadar bir çok içerikte firmalarımıza destek sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Video Stüdyomuzda firmalarımıza sunduğumuz çözümler.

Tanıtım Filmi

Etsy, Amazon, Youtube,Trendyol gibi bir çok pazar alanı için uygun ebat ve formatta tanıtım filmi çekimleri. İşyeri, Fabrika, kurumsal tanıtım filmleri çekimi vb gibi bir çok alanda tanıtım filmi hizmeti vermekteyiz.

GreenBox

Yeşil perde önünde eğitim,sunum gibi seri içeren uzun soluklu video çekimleri veya kısa tanıtım filmi çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Reels Çekimleri

İnstagram reels çekimleri konusundada firmalarımıza destek oluyoruz.

360 Derece Video Çekimi

Ürünlerinizi 360 derece video çekimi ile tam tur gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Küçük ebatlı ürünlerde hiizmet verdiğimiz bu kategoride ürünlerinizi müşterilerinize detaylıca gösterme fırsatı yakalayacaksınız.

Youtube Çekimleri

Youtube'da yayınlanmak üzere planladığınız program,eğitim,sunum,shorts vb gibi çekimler konusunda da firmalarımıza hizmet vermekteyiz.

GREENBOX HİZMETİ

Greenbox çekim hizmetimiz ile içeriklerinizde FARK YARATIN!

Ses Kayıtları

Greenbox Stüdyomuzda profesyonel ses kayıtları alıyoruz. Aldığımız ses kayıtları kullandığımız profesyonel programlar ile birlikte çekimlerimizin kalitesini en üst düzeye çıkarıyor ve müşterilerimiz için profesyonel çözümlere dönüşüyor.

Yeşil Perde(Greenbox)

Greenbox(yeşil perde) teknolojisi ile istediğiniz mekana ışınlanın. Stüdyodayken aynı zamanda nerede görünmek istediğinize siz karar verin. Siz anlatırken arkaplanda istediğiniz mekanın, yerin veya fonun görüntüsünü post prodüksiyon aşamasında biz ekleyelim.

Prompter ile Metin Okuma

Prompter hizmetimiz ile greenbox stüdyomuzda kamera karşısında en acemiler bile birer profesyonele dönüşüyor. Tekrar tekrar çekim yapmaya ve heyecandan metini unuttum derdine son! Prompter'dan metniniz akarken siz ise sadece okuyun.

REFERANSLAR

Hikayesini yeniden veya sıfırdan yazdığımız firmalardan biri de SİZİN FİRMANIZ olsun!

Müşterilerinizle hikayenizi paylaşmak istiyorsanız veya ürünlerinizde nasıl satışlarımı daha çok arttırabilirim diye düşünüyorsanız biz BURADAYIZ!

Tanıtım filmi referanslarımızı görüntülemek için tıklayın!

İNCELE